Fotokútik na Večierok alebo Event

Zábava a profesionálne fotografie s fotokútikom na Vašom Evente za vynikajúcu cenu.

Plánujete firemnú akciu, vianočnú párty alebo teambuilding? Na každej takejto udalosti by nemal chýbať fotokútik. Zabezpečí zábavu a uchovanie zábavných momentov pre všetkých zamestnancov. Na firemnej akcií bude s fotobúdkou zábava a vďaka kvalitnej neobmedzenej tlači sa fotografie ujdú každému. V prípade záujmu je samozrejmosťou umiestnenie firemného loga na fotografie. Je to jednoduché, nemusíte sa o nič starať len si s nami dohodnite termín a všetko ohľadne fotoboxu a fotografovania nechajte na nás. Na výber máte zo širokej ponuky fotopozadí a rôznych zábavných rekvizít. Po akcií Vám vieme fotografie sprístupniť aj prostredníctvom online súkromného úložiska. Fotky si následne môžete jednoducho stiahnuť. O zábava pre všetkých zamestnancov bude prvotriedne postarané.

Tématické rekvizity

Plánujete firemný večierok v štýle Oldies, Casino alebo Komiksových hrdinov? Na všetky témy máme veľa zábavných rekvizít, ktoré máte k Selfiekútiku zadarmo.

fotokutik neobmedzena tlac fotografiifotokutik neobmedzena tlac fotografii

Neobmedzená tlač fotografií

Počas celej doby prenájmu fotobúdky máte v cene neobmedzenú tlač fotografií. Každý zúčastnení si tak odnesie z eventu zábavnú spomienku.

fotobudka usb kluc

USB kľúč s fotografiami

Ihneď po fotení s fotobúdkou obdržíte od nás USB kľúč so všetkými fotografiami z Eventu.

vlastne fotoramiky fotokutik

Písmo, text, dizajn, farebnosť, obrázok a iné. To všetko Vám upravíme aby bol fotorámik podľa Vašich požiadaviek, či už na Evente alebo Vianočnom večierku.

fotobudka branding obrazovky

Branding obrazovky

Monitor na fotobúdke Vám pripravíme podľa Vašich požiadaviek. Firemné logo alebo ľubovoľná téma bude počas celej doby eventu viditeľná na prednom monitore. Za príplatok 50€ Vám vieme vyrobiť aj ľubovoľný polep bočnej strany fotokútika.

fotobudka na vianocnom vecierku - pozadia

Môžete si vybrať z množstva fotopozadí, ktoré presne doplnia Váš Event alebo Vianočný večierok. V prípade, že by ste chceli vlastné  fotopozadie, za poplatok 80€ Vám ho vyrobíme.

Cena

280€ / 2 Hodiny

  • každá ďalšia hodina = 60€
  • Vtipné rekvizity
  • Branding obrazovky
  • USB kľúč s fotografiami
  • Široký výber fotopozadí
  • Neobmedzená tlač fotografií
  • Sympatická obsluha fotobúdky
  • Vlastný grafický dizajn fotorámiku
Close Menu