Čo nesmie chýbať na svadbe?

Selfiekutik - fotobudka na oslave

Väčšina ľudí chce, aby ich svadba bola originálna a nezabudnuteľná či už pre novomanželov alebo hostí. V tomto článku nájdete pár tipov ako mať perfektnú svadbu, ktorej nebude nič chýbať.

 

1. Dekorácie a výzdoba

Je to síce  veľká babračka ak si výzdobu vyrábate ručne ale určite sa to vyplatí. Je dôležité aby výzdoba ladila so všetkým na okolo a aby výzdoba nepôsobila prehnane. Zo sály to urobí úplne iné miesto a na fotkách či videách zo svadby, výzdoba spraví svadobnú atmosféru.

 

2. Svadobný tanec

Vtipný spôsob ako zabaviť hostí. Tento nápad určite ocenia aj rodičia novomanželov. Nie len, že na svadbe zabavíte hostí ale zábavu zažijete aj vy pri tvorení a nacvičovaní. Dôležitý je aj výber pesničky. Mala by byť vhodná na svadbu a tiež by mala niečo symbolizovať.

 

3. Fotograf a kameraman

Fotky zo svadby sú spomienka na celý život a preto si myslíme, že voľba kvalitného fotografa je nevyhnutná. Určite je lepšie sa viac pozerať na kvalitu ako cenu. Predsa len kto by chcel mať svoj svadobný deň zaznamenaný v roztrasenom videu ?

 

4. DJ a kapela

Toto je jedna z vecí, ktorá na svadbe nemôže chýbať. Práve živá kapela je to, čo dodá vašej svadobnej zábave tú pravú iskru. Je lepšie ak máte kapelu či DJ-a overeného či už z odporučenia alebo z vlastnej skúsenosti. Ak sa rozhodujete medzi DJ-om a živou kapelou určite odporúčam živú kapelu nielen kvôli atmosfére ale aj hostia to určite ocenia viac.

5. Selfiekútik

Svadobný Selfiekútik bezpochybne obohatí vašu svadbu. Nie len, že hostia si odnesú kvalitné fotky zo svadby v papierovej alebo digitálnej podobe, ale taktiež vám ich môžu nalepiť do svadobnej fotoknihy, ktorá vám ostane do konca života ako spomienka a budete v nej mať nalepené zábavné momentky vašich blízkych. Vaši hostia sa skvele zabavia nie len pri samotnom fotení ale aj pri vyberaní si rekvizít či pri vyzdobovaní a lepení fotiek do svadobnej fotoknihy.

 

Close Menu