Fotokútik Na Svadbu

Zábava a profesionálne fotografie s fotokútikom na Vašej svadbe za vynikajúcu cenu.

Cena

320€ / 2 Hodiny

Fotokutik s fotoknihou zadarmo

Svadobná fotokniha

Fotokniha na svadbe nesmie chýbať! Hostia majú možnosť nalepiť vytlačené fotografie priamo do fotoknihy a napísať k nim originálne venovania. Novomanželom tak ostane krásna spomienka.

Svadobny USB klúč

Vlastný USB kľúč

Ihneď po fotení s fotobúdkou obdržíte od nás drevený USB kľúč s menami novomanželov, kde budú uložené všetky svadobné fotky z fotokútika.

Zábavné rekvizity

Rekvizity sú samozrejmosťou svadobnej fotobúdky. V ponuke máme veľký vyber vtipných a originálnych rekvizít s ktorými sa vaši hostia určite zabavia.

Svadobne fotky: neobmedzena tlač

Neobmedzená tlač fotografií

Počas prenájmu fotokútiku máte v cene neobmedzenú tlač fotografií. Každému svadobnému hosťovi sa tak ujdú fotografie. Svadobné fotky Vám hostia môžu nalepiť aj do svadobnej fotoknihy, ktorú máte od nás tiež zadarmo.

Na Vašu svadbu si môžete vybrať z 20 krásnych fotopozadí, ktoré presne doplnia svadobnú výzdobu. V prípade, že by ste mali záujem o vlastné svadobné fotopozadie, vieme Vám ho vyrobiť na mieru za poplatok 80€.

Písmo, text, dizajn, farebnosť, obrázok a iné. To všetko Vám upravíme aby bol svadobný fotorámik presne podľa Vašich predstáv.

online sharing fotografii priamo na akciu

Priamo na Vašej svadbe si môžete poslať fotografie na Váš email alebo Facebook.

Close Menu