Fotokútik na Večierok alebo Event

Zábava a profesionálne fotografie s fotokútikom na Vašom Evente za vynikajúcu cenu.

Cena

340€ / 2 Hodiny

Plánujete firemnú akciu, vianočný, alebo maturitný večierok, ples či teambuilding? Na každej takejto udalosti by nemal chýbať fotokútik. Na Vašej akcií bude s fotokutikom zábava a vďaka kvalitnej neobmedzenej tlači sa fotografie ujdú každému. Samozrejmosťou je branding a umiestnenie firemného loga na fotografie. Na výber máte zo širokej ponuky fotopozadí a množstva zábavných rekvizít. Po akcií  fotografie sprístupnime prostredníctvom online súkromného úložiska. Fotky si následne môžete jednoducho stiahnuť. O zábava pre všetkých hostí  bude prvotriedne postarané.

Tématické rekvizity

Plánujete firemný večierok v štýle Oldies, Casino alebo Komiksových hrdinov? Na všetky témy máme veľa zábavných rekvizít, ktoré máte k Selfiekútiku zadarmo.

fotokutik neobmedzena tlac fotografiifotokutik neobmedzena tlac fotografii

Neobmedzená tlač fotografií

Počas celej doby prenájmu fotobúdky máte v cene neobmedzenú tlač fotografií. Každý zúčastnení si tak odnesie z eventu zábavnú spomienku.

fotobudka usb kluc

USB kľúč s fotografiami

Ihneď po fotení s fotobúdkou obdržíte od nás USB kľúč so všetkými fotografiami z Eventu.

Písmo, text, dizajn, farebnosť, obrázok a iné. To všetko Vám upravíme aby bol fotorámik podľa Vašich požiadaviek, či už na Evente alebo Vianočnom večierku.

fotobudka branding obrazovky

Branding obrazovky

Monitor na fotobúdke Vám pripravíme podľa Vašich požiadaviek. Firemné logo alebo ľubovoľná téma bude počas celej doby eventu viditeľná na prednom monitore. Za príplatok 50€ Vám vieme vyrobiť aj ľubovoľný polep bočnej strany fotokútika.

Môžete si vybrať z množstva fotopozadí, ktoré presne doplnia Váš Event alebo Vianočný večierok. V prípade, že by ste chceli vlastné  fotopozadie, za poplatok 80€ Vám ho vyrobíme.

Close Menu