Tipy a užitočné články

Fotobúdka na prenájom

Tá najlepšia fotobúdka na každý event, večierok, párty alebo svadbu.

fotobudka vianočny večierok

Čo nesmie chýbať na svadbe?

Väčšina ľudí chce, aby ich svadba bola originálna a nezabudnuteľná. Ako to dosiahnuť na dozviete v našom krátkom článku:

Selfiekutik - fotobudka na oslave

Čo je to Selfiekútik?

Selfiekútik je automatická búdka, ktorá zachytáva okamihy vás a vašich blízkych pri všetkých príležitostiach. Výhodou Selfiekútiku je to, že fotku dostanete vytlačenú do 10-tich sekúnd od odfotenia. Taktiež si ju môžete poslať na mail a zdieľať so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach. Je ľahko ovládateľná. Vašou úlohou je už len vybrať si tú správnu rekvizitu a úsmev. Selfiekútik sa hodí na každú spoločenskú príležitosť, či už ide o večierky, svadby, plesy alebo narodeninové oslavy…Keď chcete zabaviť vašich hosti toto je tá pravá možnosť.

Fotostena

Súčasťou Selfiekútiku je aj fotostena. Naše fotosteny vyrábame z matného vinilu aby sa vaše fotky neleskli a boli jedinečné. Pred fotopozadím s potlačou podľa vášho výberu budú vznikať zábavné fotky vás a vašich Hostí. Ponúkame vám na vyber z 30 tematických pozadí ako romantické, vianočné, svadobné či halloweenske na každý typ akcie, či ide o svadbu, vianočný večierok alebo napríklad ples či oslavu. Fotosteny stále vyrábame, takže budú pribúdať ďalšie a ďalšie. Chcete mať originálnu fotostenu? Ponúkame možnosť fotosteny na mieru , ktorú si vy sami navrhnete podľa vašich predstáv a požiadaviek a my vám ju na mieru vyrobíme. Stačí si len vybrať.

Close Menu