Tipy a užitočné články

Čo nesmie chýbať na svadbe?

Väčšina ľudí chce, aby ich svadba bola originálna a nezabudnuteľná. Ako to dosiahnuť na dozviete v našom krátkom článku:

Selfiekutik - fotobudka na oslave

Čo je to Selfiekútik?

Selfiekútik je automatická búdka, ktorá zachytáva okamihy vás a vašich blízkych pri všetkých príležitostiach. Výhodou Selfiekútiku je to, že fotku dostanete vytlačenú do 10-tich sekúnd od odfotenia. Taktiež si ju môžete poslať na mail a zdieľať so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach. Je ľahko ovládateľná. Vašou úlohou je už len vybrať si tú správnu rekvizitu a úsmev. Selfiekútik sa hodí na každú spoločenskú príležitosť, či už ide o večierky, svadby, plesy alebo narodeninové oslavy…Keď chcete zabaviť vašich hosti toto je tá pravá možnosť.

Fotostena

Súčasťou Selfiekútiku je aj fotostena. Naše fotosteny vyrábame z matného vinilu aby sa vaše fotky neleskli a boli jedinečné. Pred fotopozadím s potlačou podľa vášho výberu budú vznikať zábavné fotky vás a vašich Hostí. Ponúkame vám na vyber z 30 tematických pozadí ako romantické, vianočné, svadobné či halloweenske na každý typ akcie, či ide o svadbu, vianočný večierok alebo napríklad ples či oslavu. Fotosteny stále vyrábame, takže budú pribúdať ďalšie a ďalšie. Chcete mať originálnu fotostenu? Ponúkame možnosť fotosteny na mieru , ktorú si vy sami navrhnete podľa vašich predstáv a požiadaviek a my vám ju na mieru vyrobíme. Stačí si len vybrať.

Close Menu